پودر پوشش پودر بر روی HPMC بر اساس

EASPRAY® Regular Film Coatings DMF GENERAL ویژگی های مشخصه EASPRAY® Regular Film Coatings - یک انتخاب عالی برای ساختن فرم دوزهای شما حرفه ای تر، بهبود تصویر محصول شما و شناسایی آسان تر است. کاربرد: استحکام کششی بالا غشاء فیلم؛ این میتونه ...
Product description


پوششهای فیلم EASPRAY® Regular

DMF عمومی

کد محصول

سیستم حلال

EASPRAY®-GAI

30٪ -70٪ اتانول

EASPRAY®-GAIV

آب خالص


خواص متمایز

EASPRAY® Regular Film Coatings - یک انتخاب عالی برای ساختن فرم دوزهای شما حرفه ای تر، بهبود تصویر محصول شما و شناسایی آسان تر است.


کاربرد:

استحکام کششی بالا از غشای فیلم؛ این می تواند از هسته قرص از سایش محافظت کند و نقایص هسته های قرص بد را پوشش دهد؛

ظاهر خوب و غشاء فیلم براق؛

تحت شرایط توصیه شده تعلیق پوشش با ویسکوزیته متوسط ​​100mpa.s آسان است برای کار؛ مناسب برای پوشش دادن فرمهای مختلف دوز.

مشخصات فنی

پوشش فیلم می تواند مدت زمان کوتاهی را ارائه دهد و یک فیلم فوق العاده به پایان برسد که برای تجزیه نرمال مناسب است

پوشش فیلم می تواند مدت زمان کوتاهی را ارائه دهد و یک فیلم فوق العاده به پایان برسد که شامل مجموعه کامل سیستم های خشک مخلوط برای پوشش های فیلم دارویی و داروهای خوراکی است. خواص ظاهری خوب و پوشش فیلم براق. GAI PH پوشش مستقل فیلم است که اجازه می دهد تا برای تجزیه سریع برای انتشار سریع، فعال است.

ILE مشغول تحقیق و توسعه، تولید و تهیه امولسیون های دارویی و همچنین ارائه تکنیک های مناسب برای صنایع غذایی و دارویی می باشد. با استفاده از فن آوری های جامع، محصولات با کیفیت بالا، خدمات فنی خوب، ILE به طور پیوسته در حال توسعه است و محصولات آن در بازارهای داخلی و بین المللی بسیار محبوب هستند.

محصولات ILE شامل انتشار فوری EASPRAY®، انتشار عفونی EASCOL، EASTROL® سری کامل از پوشش های Pre-mixed film و SONOL ™ Croscarmellose Sodium است. همچنین، ILE به طور انحصاری محصولات اترهای سلولز دارویی را از عناصر عملکردی Ashland Aqualon توزیع می کند.

به طور پیوسته، ILE با آمریکا Ashland، BASF آلمان، فن آوری شیمیایی Merck آلمان، شرکت RCPL هند و دیگر شرکت های شناخته شده بین المللی همکاری می کند. ILE به شدت غنی از خط تولید، سطح فن آوری و مدیریت را بهبود می بخشد.Hot Tags: پودر فیلم پودر بر اساس HPMC، چین، تولید کنندگان، کارخانه، سفارشی، DMF، USP، خرید، نمونه رایگان، ساخته شده در چین
محصولات مرتبط
پرس و جو

کپی رایت © تیانجین ایل مواد دارویی شرکت محدود تمام حقوق محفوظ است.تلفن: +86-22-83716586