مواد پوشش دهنده انتشار بلافاصله

برنامه های کاربردی پوشش فیلم ILE ارائه می دهد طیف گسترده ای از محصولات پوشش فیلم، که همه آنها می تواند به طور خاص برای درخواست شما و الزامات قانونی فرموله شده است. این که آیا عملکرد مورد نظر برای رایانه لوحی یا ذرات شما فوری است، انتشار عفونی و / یا انتشار پایدار، ما ...
Product description

برنامه پوشش پوشش فیلم

ILE ارائه می دهد طیف گسترده ای از محصولات پوشش فیلم، که همه آنها می تواند به طور خاص برای درخواست شما و الزامات قانونی فرموله شده است. این که آیا تابع مورد نظر برای رایانه لوحی یا ذرات شما فوری، انتشار عفونی و / یا پخش پایدار است، ما تکنولوژی پوشش قرص قرص مورد نیاز برای افزایش، محافظت و یا رعایت مشخصات آزاد مورد نظر را داریم.


انتشار فوری - ظاهر محصول متمایز مزایای بسیاری را برای تولید کنندگان و بازاریابان قرص های دارویی و مکمل های غذایی ارائه می دهد. پوشش فیلم ارزان ترین روش افزایش محصول شما است - کمک به مثبت بر ترجیح بیمار، تماشای ظاهر بصری محصول خود را، و همچنین بهبود توانایی بلع و پنهان کردن طعم و مزه ناراحتی. پوشش های پلی اتیلن، یکپارچگی مکانیکی، رنگ، براق، مروارید یا محافظت از رطوبت را برای ایجاد یک قرص آزادی فوری که هر دو موثر و به راحتی توسط مصرف کنندگان به رسمیت شناخته می شود، به ارمغان می آورند.

EASPRAY پخش فیلم بلافاصله

طبقه بندی پلیمر

کد محصول

نوع رنگ

نوع حلال

HPMC

GAI

سفید، رنگی، شفاف

30-70٪ اتانول

HPMC + EC

GAII

رنگ سفید

80٪ اتانول

HPMC + PVA

گوشت

سفید، رنگی، شفاف

آب خالص

PVA

GMI

سفید، رنگی، شفاف

آب خالص

HPMC

PL

طلا و نقره ای

آب خالص و اتانول


Hot Tags: مواد پوشش فوری آزاد، چین، تولید کنندگان، کارخانه، سفارشی، DMF، USP، خرید، نمونه رایگان، ساخته شده در چین
محصولات مرتبط
پرس و جو

کپی رایت © تیانجین ایل مواد دارویی شرکت محدود تمام حقوق محفوظ است.تلفن: +86-22-83716586