پوشش مروارید رنگی

پوشش رنگدانه مروارید طراحی شده است تا یک رنگ مرواریدی و فشرده ارائه شود که به ایجاد یک ظاهر منحصر به فرد کمک می کند. پوشش رنگدانه مروارید یک سیستم پوششی فیلم است که برای به دست آوردن یک گلدان مروارید و براق که به ایجاد یک ظاهر منحصر به فرد در دوزهای جامد کمک می کند ...
Product description

پوشش رنگدانه مروارید طراحی شده است تا یک مروارید و روشنایی به شما کمک کند که یک ظاهر منحصر به فرد ایجاد کنید

پوشش رنگدانه مروارید یک سیستم پوششی فیلم است که برای به دست آوردن یک گلدان مروارید و براق که به ایجاد ظاهر منحصر به فرد در فرم دوزهای جامد کمک می کند. پوشش های مرواریدی محصول خود را به سطح بالایی از تمایز نام تجاری بر می گرداند.

فراتر از شناخت نام تجاری که از طریق این ظاهر منحصر به فرد ارائه می شود، سیستم پوشش مروارید فیلم نیز می تواند یک لایه موثر از امنیت اضافه شده در برابر تقلبی قرص را فراهم کند. اثرات مروارید در سطوح پایین کاربرد پوشش مشهود است و مروارید بهینه با هزینه اسمی در هر دوز تعیین می شود. پوشش فیلم مروارید جایگزین با ارزش است در مقایسه با رسیدن به تمایز از طریق تکنیک های براق بالا که شامل یک پوشش فیلم نیست.

پوشش فیلم مروارید یک سیستم پوشش موثر است که آسان برای استفاده است، با آب تمیز می شود و با استفاده از تجهیزات و تکنیک های پوشش فیلم استاندارد استفاده می شود. استفاده از پوشش فیلم مروارید، محصولات جدیدی را با دارایی های موجود ایجاد خواهد کرد.

珠光包衣.jpg

Hot Tags: پوشش پلیمری مروارید، چین، تولید کنندگان، کارخانه، سفارشی، DMF، USP، خرید، نمونه رایگان، ساخته شده در چین
محصولات مرتبط
پرس و جو

کپی رایت © تیانجین ایل مواد دارویی شرکت محدود تمام حقوق محفوظ است.تلفن: +86-22-83716586