سدیم Croscarmellose به عنوان قرص و کپسول تجزیه کننده

معرفی محصول نام: Croscarmellose Sodium CAS: 74811-65-7 آزمون: گواهی 99٪: ظاهر ISO: پودر سفید سفید یا شیری عملکرد: بزرگترین استفاده از کراسکاراملو سدیم برای صابون و مواد شوینده مصنوعی است، اضافه کردن حدود 1٪ از کروکمرلز سدیم در پاک کننده سنگین، تا ...
Product description

معرفی

نام محصول: Croscarmellose Sodium

CAS: 74811-65-7

آزمون: 99٪

گواهی: ISO

ظاهر: پودر سفید یا شیری سفید


عملکرد

بزرگترین استفاده از Croscarmellose Sodium برای صابون و مواد شوینده مصنوعی است، برای جلوگیری از رسیدن رطوبت خاک بر روی پارچه، حدود 1٪ از سدیم کراسکارامولوس سدیم را در پاک کننده سنگین اضافه کنید. در مرحله دوم، کراسکاراملس سدیم به عنوان ترمز تعلیق مایع حفاری در صنعت نفت استفاده می شود.
1. در مواد شوینده، Croscarmellose سدیم به عنوان عامل مقاومت در برابر جابجایی خاک، به ویژه برای پارچه های مصنوعی هیدروفیبل استفاده می شود، مقاومت در برابر باز شدن سطح خاک عالی است.
2. در حفاری نفت و گاز، غرق کردن و دیگر پروژه ها، در حفاری نفت، Croscarmellose سدیم می تواند به عنوان stabilizer تعلیق و عامل نگهدارنده آب برای محافظت از چاه نفت استفاده می شود. به طور کلی، دوز 2.3 تن برای خوب کم عمق، 5.6 تن برای عمق خوب است.
3. در صنعت نساجی، Croscarmellose سدیم به عنوان عامل ضخیم شدن از عامل اندازه گیری و رنگ مو استفاده می شود، برای بهبود محلول و ویسکوزیته عامل اندازه، آسان برای چاپ پارچه و پایان سخت است.
4. استفاده شده به عنوان anti-settling agent، emulsifier، dispersant، عامل فشرده سازی، چسب رنگ، می تواند جامدات رنگ را به طور مساوی در حلال توزیع، نه به delaminate برای طولانی مدت، همچنین به طور گسترده ای در رنگ روغن استفاده می شود.
5. استفاده شده به عنوان flocculant برای حذف یون کلسیم موثرتر از گلوکونات سدیم است، زمانی که به عنوان تبادل کاتیونی استفاده می شود، ظرفیت تبادل می تواند به 1.6 میلی لیتر بر گرم برسد.
6. در صنعت کاغذ سازی که به عنوان ماده اندازه کاغذ استفاده می شود، می تواند به طور چشمگیری مقاومت خشک، مقاومت خیس و مقاومت روغن، جذب جوهر و مقاومت به آب کاغذ را بهبود بخشد.
7. به عنوان هیدروستول در لوازم آرایشی و ضخیم کننده در خمیر دندان استفاده می شود، دوز حدود 5٪ است.
8. Croscarmellose سدیم از ضخیم شدن، امولسیون، امولسیون، حفظ و دیگر ویژگی ها است. می تواند در نوشیدنی ها، بیسکویت ها، غذاهای پف شده، بستنی، کیک، ژله و سایر مواد غذایی به جای ژلاتین، آگار، آلژینات سدیم، آدامس کازانتانی استفاده شود در اعتدال برای نیاز تولید.
9. در صنعت داروسازی می تواند به عنوان امولسیون کننده تثبیت کننده تزریق، به عنوان گیرنده و Filmogen از قرص استفاده می شود. کسی که از طریق آزمایشات پایه و حیوانی ثابت کرد که Croscarmellose Sodium دارنده داروی ضد سرطان محسوب می شود.
10. Croscarmellose سدیم همچنین می تواند به عنوان عامل flocculating عامل chelating، امولسیفایر، ضخیم کننده، عامل نگهدارنده آب، عامل اندازه، مواد تشکیل دهنده فیلم، به طور گسترده ای در الکترونیک، آفت کش، چرم، پلاستیک، چاپ، سرامیک، مواد شیمیایی روزانه و زمینه های دیگر


Hot Tags: کراس کاراملس سدیم به عنوان قرص و کپسول تجزیه کننده، چین، تولید کنندگان، کارخانه، سفارشی، DMF، USP، خرید، نمونه رایگان، ساخته شده در چین
محصولات مرتبط
پرس و جو

کپی رایت © تیانجین ایل مواد دارویی شرکت محدود تمام حقوق محفوظ است.تلفن: +86-22-83716586